Kerkdiensten 2021-01-22T14:05:33+01:00

Rooster kerkdiensten De Drie Stromen / De Nieuwe Stad

De kerkdiensten zijn te zien op www.kerkomroep.nl. Hiervoor is een inlogcode nodig, welke u kunt aanvragen bij de scriba van de kerkenraad

Vanaf zondag 17 januari t/m einde van lockdown (7 februari) kunnen de diensten alleen on line worden bezocht.

 

zondag 24 januari 2021 09.30 on line via De Nieuwe Stad    ds. Jan van der Meulen
ouderling: Jannetta Bos
diaken: Wolter Koolstra
zondag 31 januari 2021 09.30 on line via De Nieuwe Stad  Mart Jan Luteyn
ouderling: Mieke van Reenen
diaken: Johan Schuuring
zondag 7 februari 2021 09.30 on line via De Drie Stromen ds. Marjolein den Dulk
ouderling: Hanna Fokkens
diaken: Henk Konings
zondag 14 februari 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Justine Aalders
ouderling: Mieke van Reenen
diaken: Johan Schuuring
woensdag 17 februari 19.30   De oecumenische Aswoensdagviering vervalt.
zondag 21 februari 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Cor Ofman
1e zondag in de 40-dagentijd
ouderling: Tineke Bruggers
diaken: Rommert  Tjeerdsma
zondag 28 februari 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Marianne van Gilst
2e zondag in de 40-dagentijd
ouderling: Hanna Fokkens
diaken: Mariska Jansen
vrijdag 5 maart 2021 19.30 De Nieuwe Stad    Wereldgebedsdag
zondag 7 maart 2021 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Wilken Veen
3e zondag in de 40-dagentijd
ouderling: Jannetta Bos
diaken: Johan Schuuring
zondag 14 maart 2021 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Justine Aalders
4e zondag in de 40-dagentijd
ouderling: Tineke Bruggers
diaken: Henk Konings
zondag 21 maart 2021 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Leon Rasser
5e zondag in de 40-dagentijd
ouderling: Jan Kok
diaken: Wolter Koolstra
zondag 28 maart 2021 09.30 De Nieuwe Stad  Palmpasen
ds. Jan van der Meulen
ouderling: Mieke van Reenen
diaken: Mariska Jansen
donderdag 1 april 2021     Witte Donderdag – dienst met ELG
ds. Justine Aalders
ouderling: Marja Engelage
diaken: Johan Schuuring
vrijdag 2 april 2021     Goede Vrijdag – dienst met ELG
ds. Justine Aalders
ouderling: Tineke Bruggers
diaken: Wolter Koolstra
zaterdag 3 april 2021      Paaswake
ds. Margrietha Reinders
ouderling: Jannetta Bos
diaken: Wolter Koolstra
zondag 4 april 2021 09.30 De Drie Stromen Pasen
ds. Justine Aalders
ouderling: Jan Kok
diaken: Henk Konings
zondag 11 april 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Titus Woltinge
ouderling: Tineke Bruggers
diaken: Rommert Tjeerdsma
zondag 18 april 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Dirk Wolse
ouderling: Hanna Fokkens
diaken: Mariska Jansen
zondag 25 april 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Hugo Vlug
ouderling: Jan Kok
diaken: Wolter Koolstra
zondag 2 mei 2021 09.30 De Nieuwe Stad  mevr. M. van Garderen
ouderling: Marja Engelage
diaken: Henk Konings
zondag 9 mei 2021 09.30 De Nieuwe Stad  ds. André Fox
ouderling: Jannetta Bos
diaken: Johan Schuuring
donderdag 13 mei 2021 10.00 De Nieuwe Stad  Hemelvaartsdag – Dienst met ELG
ouderling: 
diaken: Wolter Koolstra
zondag 16 mei 2021  09.30 De Nieuwe Stad  ds. Jan van der Meulen
ouderling: Hanna Fokkens
diaken: Mariska Jansen
zondag 23 mei 2021 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Justine Aalders
ouderling: Jan Kok
diaken: Johan Schuuring
zondag 30 mei 2021 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Cor Ofman
ouderling: Marja Engelage
diaken: Henk Konings
zondag 6 juni 2021 09.30 De Drie Stromen Mart Jan Luteyn
ouderling: Mieke van Reenen
diaken: Rommert Tjeerdsma
zondag 13 juni 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Justine Aalders
ouderling: Tineke Bruggers
diaken: Johan Schuuring
zondag 20 juni 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Hantie Kotzé
ouderling: Jannetta Bos
diaken: Mariska Jansen
zondag 27 juni 2021   De Nieuwe Stad Keti Koti – met ELG
ouderling: 
diaken:
zondag 4 juli 2021 10.00 De Nieuwe Stad  ds. Robert de Vos – dienst met ELG
zondag 11 juli 2021 10.00 De Nieuwe Stad  Dienst met ELG
zondag 18 juli 2021 10.00 De Nieuwe Stad  ds. Margrietha Reinders – dienst met ELG
zondag 25 juli 2021 10.00 De Nieuwe Stad  Dienst met ELG
zondag 1 augustus 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Renger Prent
zondag 8 augustus 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Justine Aalders
zondag 15 augustus 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Dirk Wolse
zondag 22 augustus 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Justine Aalders
zondag 29 augustus 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Leon Rasser
zondag 5 september 20201 11.00 De Nieuwe Stad  Verjaardag De Nieuwe Stad
ds. Justine Aalders  
zondag 12 september 2021 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Justine Aalders
zondag 19 september 2021 11.15 De Nieuwe Stad  Vredeszondag – dienst met RK en Perki
ds. Cor Ofman
zondag 26 september 2021 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Piet Vliegenthart
zondag 3 oktober 2021 09.30 De Drie Stromen  ds. Jan van der Meulen 
zondag 10 oktober 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Justine Aalders
zondag 17 oktober 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Renger Prent
zondag 24 oktober 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Margrietha Reinders
Oogstdienst
zondag 31 oktober 2021 09.30 De Drie Stromen ds. Justine Aalders
Gedachtenisdienst
zondag 7 november 2021 09.30 De Nieuwe Stad  ds. T.C. Wielsma
zondag 14 november 2021 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Justine Aalders
zondag 21 november 2021 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Titus Woltinge
zondag 28 november 2021 11.15 De Drie Stromen 1e advent – Solidaridadzondag
ds. Justine Aalders  
zondag 5 december 2021 09.30 De Drie Stromen 2e advent
ds. Marjolein den Dulk
zondag 12 december 2021 09.30 De Drie Stromen 3e advent
ds. Justine Aalders
  16.00 De Drie Stromen Kerstsamenzang
zondag 19 december 2021 09.30 De Drie Stromen 4e advent
ds. Jan van der Meulen
vrijdag 24 december 2021 19.00 De Nieuwe Stad Kerstavond voor jong en oud – dienst met ELG
  22.00 De Drie Stromen Kerstavond
ds. Justine Aalers
zaterdag 25 december 2021 09.30 De Nieuwe Stad Kerst
ds. Justine Aalders
zondag 26 december 2021 09.30 De Drie Stromen  
vrijdag 31 december 2021 19.00 De Nieuwe Stad Oudjaar – Avondgebed