Kerkdiensten 2020-01-08T21:38:16+01:00

Rooster kerkdiensten De Drie Stromen / De Nieuwe Stad

De kerkdiensten zijn terug te zien op www.kerkomroep.nl. Hiervoor is een inlogcode nodig, welke u kunt aanvragen bij de scriba van de kerkenraad

 

Datum Tijd Gebouw Voorganger / bijzonderheden
       
zondag 12 januari 2020 09.30 De Nieuwe Stad ds. Jan van der Meulen
dienst van Schrift & Tafel
ouderling: Jan Kok
diaken: Hilda Karsijns
zondag 19 januari 2020 11.00 Wi Eegi Kerki Oecumenische dienst ihkv Week van gebed voor de eenheid
ouderling: Mieke van Reenen
diaken:
zondag 26 januari 2020 09.30 De Nieuwe Stad Angeliek Knol
ouderling: Tineke Bruggers
diaken: Mariska Jansen
zondag 2 februari 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Robert de Vos
ouderling: Jan Kok
diaken: Jan de Jonge
zaterdag 8 februari 2020 17.00 De Nieuwe Stad  Open Kring Viering
na afloop maaltijd
zondag 9 februari 2020 09.30 De Drie Stromen Dienst met PERKI, ds. Justine Aalders
dienst van Schrift & Tafel
ouderling: Mieke van Reenen
diaken: Rommert Tjeerdsma
na afloop gemeentegesprek
zondag 16 februari 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Marianne van Gilst
m.m.v. Cantorij De Nieuwe Stad
ouderling: Joke Molleman
diaken: Henk Konings
zondag 23 februari 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Jan van der Meulen
ouderling: Osei Bonsu
diaken: Johan Schuuring
woensdag 26 februari 2020 19.00 De Nieuwe Stad  Oecumenische Aswoensdagviering
zondag 1 maart 2020 09.30 De Nieuwe Stad  ds, Frits Brommet
ouderling: Marja Engelage
diaken: Rommert Tjeerdsma
vrijdag 6 maart 2020 19.30 De Nieuwe Stad  Wereldgebedsdag
zondag 8 maart 2020 09.30 De Nieuwe Stad  Dienst voorbereid door gemeenteleden / werkgroep Groene Kerk
m.m.v. Cantorij De Drie Stromen
ouderling: Jan Kok
diaken: Mariska Jansen
zondag 15 maart 2020 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Hugo Vlug
dienst van Schrift & Tafel
ouderling: Jannetta Bos
diaken: Johan Schuuring
zondag 22 maart 2020 09.30 De Nieuwe Stad  ds. André van der Stoel
m.m.v. Cantorij De Nieuwe Stad
ouderling: Tineke Bruggers
diaken: Jan de Jonge
zondag 29 maart 2020 09.30 De Nieuwe Stad  Martine van Garderen
ouderling: Jannetta Bos
diaken: Henk Konings
zondag 5 april 2020 09.30 De Drie Stromen Palmpasen
ds. Marjolein den Dulk
ouderling: Joke Molleman
diaken: Mariska Jansen
donderdag 9 april 2020 ? De Nieuwe Stad  Witte Donderdag
ds. Justine Aalders
m.m.v. Cantorij De Drie Stromen
ouderling: Tineke Bruggers
diaken: Rommert Tjeerdsma
vrijdag 10 april 2020 ? De Nieuwe Stad  Goede Vrijdag
ds. Justine Aalders
m.m.v. Cantorij De Nieuwe Stad
ouderling: Jannetta Bos
diaken: Wolter Koolstra
zaterdag 11 april 2020 ? De Nieuwe Stad  Paaswake
ds. Margrietha Reinders
ouderling: Hans van Riet
diaken: Wolter Koolstra
zondag 12 april 2020 09.30 De Drie Stromen Pasen
ds. Justine Aalders
m.m.v. Cantorijen De Drie Stromen en De Nieuwe Stad
ouderling: Marja Engelage
diaken: Jan de Jonge
om 08.00 uur: Paasontbijt
zondag 19 april 2020 09.30 De Drie Stromen André Wingelaar
ouderling: Hanna Fokkens
diaken: Henk Konings
zondag 26 april 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Jan van der Meulen
ouderling: Osei Bonsu
diaken: Mariska Jansen
zondag 3 mei 2020 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Frits Brommet
ouderling: Mieke van Reenen
diaken: Johan Schuuring
zaterdag 9 mei 2020 17.00 De Nieuwe Stad  Open Kring Viering
Na afloop maaltijd
zondag 10 mei 2020 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Justine Aalders
ouderling: Jannetta Bos
diaken: Mariska Jansen
zondag 17 mei 2020 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Piet Vliegenthart
ouderling: Marja Engelage
diaken: Hilda Karsijns
donderdag 21 mei 2020 10.00 De Nieuwe Stad  Hemelvaartsdag
dienst met de ELG
ouderling:
diaken: Wolter Koolstra
zondag 24 mei 2020 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Cor Ofman
ouderling: Jan Kok
diaken: Jan de Jonge
zondag 31 mei 2020 09.30 De Nieuwe Stad  Pinksteren
ds. Justine Aalders
m.m.v. Cantorij De Drie Stromen
ouderling: Tineke Bruggers
diaken: Henk Konings
zondag 7 juni 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Renger Prent
ouderling: Jannetta Bos
diaken: Mariska Jansen
zondag 14 juni 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Justine Aalders
ouderling: Osei Bonsu
diaken: Henk Konings
zondag 21 juni 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Jan van der Meulen
m.m.v. Cantorij De Nieuwe Stad
ouderling: Joke Molleman
diaken: Jan de Jonge
zondag 28 juni 2020
ouderling:
diaken:
10.00 De Nieuwe Stad  Keti Koti viering (met ELG)
ds. Justine Aalders
ouderling:
diaken: Johan Schuuring
zondag 5 juli 2020 10.00 De Nieuwe Stad  Dienst met de ELG
ouderling:
diaken:
zondag 12 juli 2020 10.00 De Nieuwe Stad  Dienst met de ELG
ouderling:
diaken:
zondag 19 juli 2020 10.00 De Nieuwe Stad  Dienst met de ELG
ds. Cor Ofman
ouderling:
diaken:
zondag 26 juli 2020 10.00 De Nieuwe Stad  Dienst met de ELG
ds. Justine Aalders
ouderling:
diaken:
zondag 2 augustus 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Dirk Wolse
ouderling:
diaken:
zaterdag 8 augustus 2020 17.00 De Nieuwe Stad  Open Kring Viering
zondag 9 augustus 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Justine Aalders
ouderling:
diaken:
zondag 16 augustus 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Renger Prent
ouderling:
diaken:
zondag 23 augustus 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Hantie Kotzé
ouderling:
diaken:
zondag 30 augustus 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Evelien Plaisier
ouderling:
diaken:
zondag 6 september 2020 11.00 De Nieuwe Stad  Verjaardag De Nieuwe Stad – Oecumenische dienst
zondag 13 september 2020 09.30 De Nieuwe Stad  Startzondag
dienst van Schrift & Tafel
ds. Justine Aalders
ouderling:
diaken:
zondag 20 september 2020 11.15 De Drie Stromen Vredeszondag
dienst met RK – ds. Cor Ofman
ouderling:
diaken:
zondag 27 september 2020 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Jan van der Meulen
ouderling:
diaken:
zondag 4 oktober 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Marjolein den Dulk
ouderling:
diaken:
zondag 11 oktober 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Justine Aalders
dienst van Schrift & Tafel
ouderling:
diaken:
na afloop gemeentegesprek
zondag 18 oktober 2020 09.30 De Drie Stromen Oogstdienst
ds. André van der Stoel
ouderling:
diaken:
zondag 25 oktober 2020 09.30 De Drie Stromen ds. Margrietha Reinders
ouderling:
diaken:
zondag 1 november 2020 09.30 De Nieuwe Stad  Gedachtenisdienst
ds. Justine Aalders
ouderling:
diaken:
zondag 8 november 2020 09.30 De Nieuwe Stad  Dienst van Schrift & Tafel
ds. Jan van der Meulen
ouderling:
diaken:
zaterdag 14 november 2020 17.00 De Nieuwe Stad  Open Kring Viering (onder voorbehoud)
Na afloop maaltijd
zondag 15 november 2020 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Wilken Veen
ouderling:
diaken:
zondag 22 november 2020 09.30 De Nieuwe Stad  ds. Cor Ofman
ouderling:
diaken:
zondag 29 november 2020 11.15 De Drie Stromen 1e advent
Solidaridadzondag
ds. Justine Aalders
ouderling:
diaken:
zondag 6 december 2020 09.30 De Drie Stromen 2e advent
ds. Renger Prent
ouderling:
diaken:
zondag 13 december 2020 09.30 De Drie Stromen 3e advent
dienst van Schrift & Tafel
ds. André van der Stoel
ouderling:
diaken:
zondag 13 december 2020 16.00 De Drie Stromen Kerstzang Cantorij De Drie Stromen en RK-koor
zondag 20 december 2020 09.30 De Drie Stromen 4e advent
ds. Cor Ofman
ouderling:
diaken:
donderdag 24 december 2020 19.00 De Nieuwe Stad  Kerstavond voor oud & jong
dienst met ELG
donderdag 24 december 2020 19.30 De Drie Stromen Kerstavond
ds. Justine Aalders
ouderling:
diaken:
vrijdag 25 december 2020 09.30 De Nieuwe Stad  Kerstmorgen
ds. Justine Aalders
ouderling:
diaken:
zondag 27 december 2020 09.30 De Drie Stromen dienst voorbereid door gemeenteleden
ouderling:
diaken:
donderdag 31 december 2020 19.00 De Nieuwe Stad  Avondgebed – Oudjaar
ds. Renger Prent
ouderling:
diaken: