Kerkdiensten 2024-02-23T13:36:06+01:00

Rooster kerkdiensten De Drie Stromen / De Nieuwe Stad

 

De kerkdiensten zijn te zien op www.kerkomroep.nl. Hiervoor is een inlogcode nodig, welke u kunt aanvragen bij de scriba van de kerkenraad.

 

zondag 25 februari 2024 09.30 De Drie Stromen ds. André Fox – 2e zondag van de 40-dagentijd
ouderling: Jan Kok
diaken: Henk Konings
woensdag 28 februari 2024 19.00 De Nieuwe Stad Viering i.h.k.v. 40-dagentijd
Om 18.30 is er een vastenmaaltijd
vrijdag 1 maart 2024 19.30 De Nieuwe Stad Wereldgebedsdag – Oecumenische viering door voorbereidingsgroep
zondag 3 maart 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Leon Rasser – 3e zondag van de 40-dagentijd
ouderling: Hanna Fokkens
diaken: Henk Konings
woensdag 6 maart 2024 19.00 De Nieuwe Stad Viering i.h.k.v. 40-dagentijd
Om 18.30 is er een vastenmaaltijd
zondag 10 maart 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Jan van der Meulen – 4e zondag van de 40-dagentijd – dienst van Schrift en Tafel
ouderling: Jan Kok
diaken: Wolter Koolstra
woensdag 13 maart 2024 19.00 De Nieuwe Stad Viering i.h.k.v. 40-dagentijd
Om 18.30 is er een vastenmaaltijd
zondag 17 maart 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Wilken Veen – 5e zondag van de 40-dagentijd
ouderling: Rita Conijnenberg
diaken: Johan Schuuring
woensdag 20 maart 2024 19.00 De Nieuwe Stad Viering i.h.k.v. 40-dagentijd
Om 18.30 is er een vastenmaaltijd
zondag 24 maart 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Dirk Wolse – Palmzondag
ouderling: Osei Bonsu
diaken: Rommert Tjeerdsma
woensdag 27 maart 2024 19.00 De Nieuwe Stad Viering i.h.k.v. 40-dagentijd
Om 18.30 is er een vastenmaaltijd
donderdag 28 maart 2024 19.30 De Nieuwe Stad Witte Donderdag – Dienst van Schrift en Tafel – dienst met ELG – ds. Rosaliene Israëls
ouderling: Hans van Riet
diaken: Wolter Koolstra
vrijdag 29 maart 2024 19.30 De Nieuwe Stad Goede Vrijdag – dienst met ELG – ds. Gerrit Riemer
ouderling: Mieke van Reenen
diaken: Henk Konings
zaterdag 30 maart 2024 21.00 De Nieuwe Stad Paaswake – dienst met ELG – ds. Margrietha Reinders
ouderling: Hans van Riet
diaken: Wolter Koolstra
zondag 31 maart 2024 09.30 De Nieuwe Stad Martine van Garderen – Paaszondag
ouderling: Jannetta Bos
diaken: Johan Schuuring
zondag 7 april 2024 09.30 De Drie Stromen Cor Ofman – 2e zondag van Pasen
ouderling: Mieke van Reenen
diaken: Rommert Tjeerdsma
zondag 14 april 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Marjolein den Dulk – 3e zondag van Pasen – Dienst van Schrift en Tafel
ouderling: Rita Conijnenberg
diaken: Henk Konings
zondag 21 april 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Anne Marijke Spijkerboer – 4e zondag van Pasen
ouderling: Jannetta Bos
diaken: Johan Schuuring
zondag 28 april 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Wielie Elhorst – 5e zondag van Pasen
ouderling: Jan Kok
diaken: Wolter Koolstra
zondag 5 mei 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Wilken Veen – 6e zondag van Pasen
ouderling: Hanna Fokkens
diaken: Rommert Tjeerdsma
donderdag 9 mei 2024 10.00 De Nieuwe Stad Cor Ofman – Hemelvaartsdag – dienst met ELG
ouderling:
diaken: Wolter Koolstra
zondag 12 mei 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Justine Aalders – 7e zondag van Pasen – dienst van Schrift en Tafel
ouderling: Rita Conijnenberg
diaken: Johan Schuuring
zondag 19 mei 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Dirk Wolse – Pinksteren
ouderling: Jannetta Bos
diaken: Henk Konings
zondag 26 mei 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Jan van der Meulen
ouderling: Jan Kok
diaken: Wolter Koolstra
zondag 2 juni 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Marjolein den Dulk
ouderling: Tineke Bruggers
diaken: Wolter Koolstra
zondag 9 juni 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Leon Rasser – dienst van Schrift en Tafel
ouderling: Osei Bonsu
diaken: Henk Konings
zondag 16 juni 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Lettie Oosterhof
ouderling: Rita Conijnenberg
diaken: Rommert Tjeerdsma
zondag 23 juni 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Otto Sondorp
ouderling: Jan Kok
diaken: Henk Konings
zondag 30 juni 2024 10.00 De Nieuwe Stad Keti Koti – dienst met ELG
ouderling: 
diaken: Johan Schuuring
zondag 7 juli 2024 10.00 De Nieuwe Stad ds. Greteke de Vries – dienst met ELG
ouderling:
diaken: 
zondag 14 juli 2024 10.00 De Nieuwe Stad Dienst met ELG
ouderling:
diaken: 
zondag 21 juli 2024 10.00 De Nieuwe Stad Cor Ofman – dienst met ELG
ouderling:
diaken: 
zondag 28 juli 2024 10.00 De Nieuwe Stad Dienst met ELG
ouderling:
diaken:
zondag 4 augustus 2024 09.30 De Drie Stromen Nelly Versteeg
ouderling:
diaken: 
zondag 11 augustus 2024 09.30 De Drie Stromen Haydy Nelson
ouderling:
diaken: 
zondag 18 augustus 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Dirk Wolse – Dienst van Schrift en Tafel
ouderling:
diaken: 
zondag 25 augustus 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Hantie Kotzé
ouderling:
diaken:
zondag 1 september 2024 11.00 De Nieuwe Stad ds. Hugo Vlug – Verjaardag De Nieuwe Stad – Oecumenische dienst
ouderling:
diaken: 
zondag 8 september 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Mart Jan Luteyn – Dienst van Schrift en Tafel
ouderling:
diaken: 
zondag 15 september 2024 09.30 De Nieuwe Stad Martine van Garderen – dienst met Perki – Vredeszondag
ouderling:
diaken: 
zondag 22 september 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Justine Aalders
ouderling:
diaken: 
zondag 29 september 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Piet Vliegenthart
ouderling:
diaken: 
zondag 6 oktober 2024 09.30 De Drie Stromen Alain Verheij
ouderling:
diaken: 
zondag 13 oktober 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Jan van der Meulen – Dienst van Schrift en Tafel
ouderling:
diaken: 
zondag 20 oktober 2024 09.30 De Drie Stromen Ruth Six – Oogstdienst 
ouderling:
diaken: 
zondag 27 oktober 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Anne Marijke Spijkerboer – Gedachtenisdienst
ouderling:
diaken: 
zondag 3 november 2024 09.30 De Nieuwe Stad Cor Ofman
ouderling:
diaken: 
zondag 10 november 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. André Wingelaar – Dienst van Schrift en Tafel
ouderling:
diaken: 
zondag 17 november 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Titus Hibma
ouderling:
diaken: 
zondag 24 november 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Marjolein den Dulk
ouderling:
diaken: 
zondag 1 december 2024 11.15 De Drie Stromen ds. Rosaliene Israël – 1e advent – dienst met RK
ouderling:
diaken: 
zondag 8 december 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Anne Marijke Spijkerboer – Dienst van Schrift en Tafel
ouderling:
diaken: 
zondag 15 december 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Jan van der Meulen
ouderling:
diaken: 
zondag 22 december 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Otto Sondorp
ouderling:
diaken: 
dinsdag 24 december 2024 19.00 De Nieuwe Stad Kerstavond – dienst met ELG
ouderling:
diaken:
woensdag 25 december 2024 09.30 De Drie Stromen Martine van Garderen – Kerstmorgen
ouderling:
diaken: 
zondag 29 december 2024 09.30 De Drie Stromen predikant
ouderling:
diaken: 
dinsdag 31 december 2024 19.00 De Nieuwe Stad Oudjaarsdienst – voorbereid door gemeenteleden
ouderling:
diaken: