Kerkdiensten 2024-06-29T11:51:51+02:00

Rooster kerkdiensten De Drie Stromen / De Nieuwe Stad

 

De kerkdiensten zijn te zien op www.kerkomroep.nl. Hiervoor is een inlogcode nodig, welke u kunt aanvragen bij de scriba van de kerkenraad.

 

zondag 30 juni 2024 10.00 De Nieuwe Stad Keti Koti – dienst met ELG
ouderling: 
diaken: 
zondag 7 juli 2024 10.00 De Nieuwe Stad ds. Greteke de Vries – dienst met ELG
ouderling:
diaken: 
zondag 14 juli 2024 10.00 De Nieuwe Stad Dienst met ELG
ouderling:
diaken: 
zondag 21 juli 2024 10.00 De Nieuwe Stad Cor Ofman – dienst met ELG
ouderling:
diaken: 
zondag 28 juli 2024 10.00 De Nieuwe Stad Dienst met ELG
ouderling:
diaken:
zondag 4 augustus 2024 09.30 De Drie Stromen Nelly Versteeg
ouderling:
diaken: 
zondag 11 augustus 2024 09.30 De Drie Stromen Haydy Nelson
ouderling:
diaken: 
zondag 18 augustus 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Dirk Wolse – Dienst van Schrift en Tafel
ouderling:
diaken: 
zondag 25 augustus 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Hantie Kotzé
ouderling:
diaken:
zondag 1 september 2024 11.00 De Nieuwe Stad ds. Hugo Vlug – Verjaardag De Nieuwe Stad – Oecumenische dienst
ouderling:
diaken: 
zondag 8 september 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Mart Jan Luteyn – Dienst van Schrift en Tafel
ouderling:
diaken: 
zondag 15 september 2024 09.30 De Nieuwe Stad Martine van Garderen – dienst met Perki – Vredeszondag
ouderling:
diaken: 
zondag 22 september 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Justine Aalders
ouderling:
diaken: 
zondag 29 september 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Piet Vliegenthart
ouderling:
diaken: 
zondag 6 oktober 2024 09.30 De Drie Stromen Alain Verheij
ouderling:
diaken: 
zondag 13 oktober 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Jan van der Meulen – Dienst van Schrift en Tafel
ouderling:
diaken: 
zondag 20 oktober 2024 09.30 De Drie Stromen Ruth Six – Oogstdienst 
ouderling:
diaken: 
zondag 27 oktober 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Anne Marijke Spijkerboer – Gedachtenisdienst
ouderling:
diaken: 
zondag 3 november 2024 09.30 De Nieuwe Stad Cor Ofman
ouderling:
diaken: 
zondag 10 november 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. André Wingelaar – Dienst van Schrift en Tafel
ouderling:
diaken: 
zondag 17 november 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Titus Hibma
ouderling:
diaken: 
zondag 24 november 2024 09.30 De Nieuwe Stad ds. Marjolein den Dulk
ouderling:
diaken: 
zondag 1 december 2024 11.15 De Drie Stromen ds. Rosaliene Israël – 1e advent – dienst met RK
ouderling:
diaken: 
zondag 8 december 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Anne Marijke Spijkerboer – Dienst van Schrift en Tafel
ouderling:
diaken: 
zondag 15 december 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Jan van der Meulen
ouderling:
diaken: 
zondag 22 december 2024 09.30 De Drie Stromen ds. Otto Sondorp
ouderling:
diaken: 
dinsdag 24 december 2024 19.00 De Nieuwe Stad Kerstavond – dienst met ELG
ouderling:
diaken:
dinsdag 24 december 2024 19.00 De Drie Stromen Kerstavond – ds. Johan Visser
ouderling:
diaken:
woensdag 25 december 2024 09.30 De Drie Stromen Martine van Garderen – Kerstmorgen
ouderling:
diaken: 
zondag 29 december 2024 09.30 De Drie Stromen predikant
ouderling:
diaken: 
dinsdag 31 december 2024 19.00 De Nieuwe Stad Oudjaarsdienst – voorbereid door gemeenteleden
ouderling:
diaken: